





1 415 ₴
Обруч являє собою кільце із поліпропілену, зібране з кількох сегментів. Щоб не відчувати складнощів при складанні, сусідні елементи пофарбовані в різні кольори. Конструкція є достатньо надійною, оскільки всі елементи з'єднуються між собою спеціальними міцними замками-фіксаторами.
За масажний ефект відповідає ряд напівсфер, розташованих по внутрішній стороні снаряда. Вони забезпечують рівномірний вплив на талію, боки, спину та стегна. Виконані елементи з неопрену, який дещо пом'якшує вплив опуклостей на шкіру, проте якщо одяг не закриватиме талію та стегна, то гематом уникнути не вдасться.
Щоб обруч не травмував шкіру, одягайте щільну футболку або майку, яка добре облягає тіло і не ковзає. Під час тренування працюють косі та прямі м'язи живота, формується гарний прес. Для того, щоб результат було видно, почніть тренуватися з 5-10 хвилин 3 рази на тиждень і доведіть загальнотижневу тривалість занять приблизно до 200 хвилин (по півгодини щодня).
По всьому периметру обруча розташовані масажні напівсфери, які посилюють ефект від тренування.
Діаметр та вага обруча оптимальні для дорослої людини.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SP-Planeta |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 90 см |
| Кількість масажних елементів | 30 |
| Конструкція | Розбірна |
| Матеріал | Неопрен |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.2 кг |
| Вага паковання | 1.2 кг |
| Вид | Масажні |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Матеріали | PP EVA |
| Особливості | Снаряд легко розібрати на сегменти та компактно скласти для зберігання |