У настільних іграх тривалість партії часто буває двох типів: змагання швидкість і кількість ходів до закінчення партії. У Печворці - саме другий варіант. Гравці по черзі переміщують свої фішки за треком часу, при цьому отримуючи клаптики або ґудзики.
Сині ґудзики є аналогом монеток, за які можна купити шматочки тканини.
У свій хід можна купити 1 із 3 шматочків-клаптиків тканини перед наперстком. Потім покладіть
його на свій планшет так, щоб він посів місце Печворк: ігровий процессеред порожніх клітин. Таким чином, різноформатні обрізки “зшиваються” в єдине полотно, що нагадує нам тетріс. Наперсток перекладіть на місце вибраного шматочка. На ньому вказується відрізок часу, який потрібно пройти на треку.
Якщо ви не наздогнали суперника попереду або у вас не вистачає ґудзиків для покупки тайла тканини – можна пересунути свою фішку прямо перед фішкою лідера. За кожну пройдену клітку отримаєте ґудзички.
Також на треку є спеціальні покажчики:
Ґудзик. Пройшовши через неї, отримайте стільки ґудзичок, скільки у вас на “пошитих” шматочках.
Чорний квадрат. Перший гравець, який проходить через нього, забирає собі на планшет чорний шматочок. Він чудово закриє вам будь-яку дірку!
Гравці закінчують гру, коли обидва сягають кінця треку часу. Підраховуються всі ґудзики на руках і від цієї суми віднімаються порожні клітини (по 2 бали-гудзики за кожну). Якщо у вас є бонусний жетон – додайте, а переможе гравець із найбільшою кількістю ґудзиків!