
8 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Ніпель для спиці 2.0 мм латунь чорний — це стандартний латунний ніпель, призначений для забезпечення надійного з'єднання спиць з ободом колеса. Виготовлений з латуні, він поєднує міцність та корозійну стійкість, що робить його популярним вибором серед велосипедистів.
Основні характеристики:
Матеріал: латунь
Діаметр різьби: 2.0 мм (14G)
Колір: чорний
Переваги:
Міцність і довговічність: Латунь забезпечує високу міцність ніпеля та стійкість до корозії, що продовжує термін служби колеса.
Універсальність: Підходить для більшості ободів та спиць з різьбою 2.0 мм (14G).
Естетичний вигляд: Чорний колір надає колесу акуратний та привабливий вигляд.
Застосування:
Цей ніпель використовується для збірки коліс на велосипедах, забезпечуючи надійне та стабільне з'єднання між спицями та ободом. Він підходить як для спортивних, так і для повсякденних моделей велосипедів.
Примітка: При виборі ніпеля рекомендується враховувати сумісність з ободом та спицями вашого велосипеда. Рекомендується також перевіряти наявність необхідної кількості ніпелів перед початком зборки колеса.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mach1 |
| Країна виробник | Франція |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Матеріал | Латунь |
| Розміри: | 2.0 мм |
| Тип | Спиці |